Niezbędnym warunkiem zbudowania oświaty odpowiadającej na wyzwania XXI wieku są wspólne działania wszystkich uczestników procesu edukacji. Dążąc do zdynamizowania tych procesów i obserwując wzrastające zaangażowanie rodziców w życie szkół własnych dzieci, Fundacja „Rodzice Szkole” prowadzi Punkt Konsultacyjny służący pomocą prawną i merytoryczną w budowaniu płaszczyzny współpracy: radom rodziców, dyrektorom szkół, radom pedagogicznym, samorządom uczniowskim oraz samorządom terytorialnym.

Dzięki doświadczeniu Fundacji „Rodzice Szkole”, która wielokrotnie udzielała porad i konsultacji w sprawach dotyczących szkół i przedszkoli, a także z powodzeniem pełniła rolę mediatora w wewnątrzszkolnych sporach, Punkt Konsultacyjny przynosi wymierne korzyści w budowaniu aktywności obywatelskiej na obszarze narodowej oświaty.
 
Osoby i środowiska poszukujące rady oraz pomocy w rozwiązywaniu ww. problemów prosimy o kontaktowanie się z nami drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , telefoniczną: 602 694 951 lub odwiedzenie stron www:
 

http://www.rodziceszkole.edu.pl/

http://www.radyrodzicow.pl/

 

Zapraszamy również do odwiedzania biura Fundacji „Rodzice Szkole”, które mieści się 
w lokalu nr 5 przy ul. Marii Kazimiery 20 w Warszawie. Biuro jest czynne w następujących godzinach:
  • poniedziałek: 11.30 - 15.30
  • wtorek: 10.30 - 14.30
  • środa: 08.30 - 12.30
  • czwartek: 10.30 - 14.30
  • piątek 08.30 - 12.30

Zarząd Fundacji
„Rodzice Szkole

 logo nbp teskt        logo fio

 

 

logo fundacja